Slovensko 2001

V půlce srpna se chystali lidi z motobandy v obsazení Šárka, Stamýk, Mařena, Zdenál a Berenika na Slovensko a ještě v pátek večer jsem netušil, že tam skončím s nima. To rozhodnutí padlo ve sklípku v Pasohlávkách a v sobotu jsem jen vyměnil auto za motorku, sbalil se a vyrazili přes Hodonín na Senec. Večer jsme doraili na Slnečná jezerá a trochu prohlídli okolí a šli po dlouhým dni na pifko.

V neděli jsme jeli omrknout Slovenskou velestavbu Gabčíkovo, kde kromě docela velký vodní plochy s vlnama a ke smrti unavenýma kachnama snažící se odplout od hráze není nic k vidění. Po cestě z Gabčíkova sebou z ničehonic Stamýk na Magně fláknul a pád si vyžádal rozbitý světlo a ohlý vidle, který jsme provizorně vyrovnali a jeli hledat nejbližší kemp, protože Stamýk nemohl moc chodit. Obsadili jsme super kemp s termálníma kúpaliskama v Dunajské Strede, kde jsem náhodou potkal i kluky z Brna. Super vodička kde se dá koupat i o půlnoci. Někdo to v noci vyzkoušel v palvkách a někdo v oblečení (ikdyž nedobrovolně, že Šárko a Mařeno?)

V pondělí jsme celej den v termálkách a nic vážnějšího se nestalo. V úterý valíme směr Slovenský Ráj. V Nitře na červenou se snažil Mařena zagumovat a zerval tak poslední zbytky zubů na rozetě a musel jít hledat celou řetězovku, protože jeho Transalp nepředjel už ani traktor jak mu přeskakoval řetěz. Všude mu ji do týdne slibovali až ji sehnal na počkání. Mě po cestě upadla matka držící pastorek a furt jsem se divil co to v zatáčkách chrastí-byl to řetěz drhnoucí o rám a i na Slovesku jsou hodní lidi co v nouzi pomůžou a ani za matku s podložkou a časem stráveným opravou chlápek nic nechtěl. Byli jsme na dvě skupinky a večer se štastně shledáváme ve Slovenským ráji v kempu a probíráme všechno u piva.

V úterý dopoledne se vydávám se Šárkou a Mařenou na vodopády. Při návratu do kempu se nestačím divit když u našich motorek stojí kamarád Honza se Zuzkou, který bych tady opravdu nečekal, prostě náhoda jak sviňa.

Ve středu se vydáváme dále na východ přes Levoču na Spišský hrad. Odpoledne po prohlídce hradu otáčím svůj stroj na západ a trhám se z party a valím dom. Cesta byla docela dlouhá a večer znaven padám na práh našeho domu.

Senec Šárka je hold pro každou kravinu Gabčíkovo  Gabčíkovo-Mařena, Berenika, já, Zdenda, Stamýk kolečko se polámalo s Mařenou ve Slovenským ráji já coby eNDéRák s čepečkem pod Spišským hradom cikánská osada