Veškeré zboží je zasíláno Českou poštou a k ceně za zboží je připočtena cena za poštovné, která závisí na hmotnosti zásilky i na způsobu platby. Možno poslat na dobírku (cena cca 70-100Kč dle váhy zboží) nebo převodem na účet (cena za poštovné 30-60Kč). Pro objednání a vaškerou potřebnou domluvu využijte můj email.

Kontkatní email:gsxr11[zavinac]email.cz


QUICK SHIFTER

Zařízení umožňující řadit vyšší rychlostní stupně pod plným plynem a bez spojky. Tento systém řazení se využívá ve sporotovním odvětví - okruhové závody, dragstery a další. Spojovací tyč řadící páky a hřídele řazení je vybavena snímačem. V okamžiku přeřazování dá snímač povel jednotce vypnout na určitou dobu zapalování a umožní bezpečné a hlavně velmi rychlé přeřazení. Na jednotce lze nastavit časy vypnutí motoru na jednu z hodnot - 40, 45, 50, 55 a 60ms. Snímač lze použít jak pro klasické tak i obrácené řazení od karburátorových motocyklů po systémy se vstřikováním. Jednotka i snímač jsou voděodolné. Jednotka má signalizaci (optickou i akustickou) pro snadné nastavení snímače. V sadě jsou díly na sestavení tyčky řazení dle vlastních potřeb (závit je po celé délce a je možné tyčky krátit a spojovat pomocí přibalených šteftů). Více info v článku

Testováno na brněnském okruhu na GSX-R 600 Petrem Smrčkem, který napsal:
První pocity z používání byly smíšené, nicméně jak se později ukázalo, bylo to zapříčiněno nastavením časování odpojení zapalování a také nadměrnými vůlemi na řadičce a řadícím táhle. Příčinou těchto problémů bylo občasné nedořazení kvaltů, případně k výraznému cuknutí při zařazení kvaltu pod plným plynem. Zvláště v náklonu to nepřidalo na klidu a koncentaci. Po vymezení vůlí a nastavení jiné doby vypnutí zapalování již vše probíhá jak má a řadit se dá pod plným plynem a samotné přeřazení je plynulé a co především, tak časově výhodné. Není to jen subjektivní pocit, nýbrž změna se projevila jak na dosažených otáčkách např. na cílové rovince, tak i na dosažených časech. V průběhu testování šel čas o 6 sec dolů a podstatný je i pocit ze samotné jízdy, která není již tak křečovitá a rozhodně je plynulejší. Nedojde ani tak brzy k únavě, protože se nemusí neustále kroutit zápěstím a mačkat spojka.

Měření dosažených časů na brněnském okruhu pomocí GPS dataloggeru Petrem Smrčkem. Rozdíl 10s je dle jezdce z 60% díky QuickShiftu, který zkrátí každé přeřazení o 0,2-0,4s přičemž tato úspora při akceleraci neumožní motorce takový pokles rychlosti jako při delším řazení.

QuickShifter na GSXR 600 rok 2006 QuickShifter na ZXR 600 rok 2007

Sada obsahuje: snímač, tyčku řazení, řídící jednotku, potřebné konektory, návod zapojení a nastavení, montážní materiál
Zde naleznete návod na montáž induktivní verze

Manuál dostanete přímo ke konkrétnímu motocyklu (výše uvedený návod je obecný).

Cena za komplet: 3680Kč

Cena za snímač: 650Kč

Cena za tyčku řazení: 250Kč


VYPALOVÁNÍ LASEREM

Kryty řetězů, držáky značek, držáky flašek na enduro kufrech, plotny pod kufr atd..
Prakticky cokoliv Vás napadne z nerezu do 12mm, duralu do 8mm nebo oceli do 20mm vypáleno laserem s přesností 0,2mm.
Stačí zaslat náčrtek e-mailem s hlavními kótami. Hotový výkres pošlu zpět na odsouhlasení. Po Vašem souhlasu výrobek vypálím a pošlu poštou. Možno svůj vlastní návrh loga nebo jakékoliv standartní logo.

Orientační ceny:
držák značky Hornet 820Kč (nerez 1,5mm)
kryt řetězu GSX-R 700Kč (nerez 1,5mm)
kryt řetězu Triumph Tiger 450Kč (uhl. ocel 1,5mm)
držák zavazadel Shadow 1280Kč (leštěný nerez 4,0mm)


REFLEXNÍ PROUŽKY NA RÁFKY

Nalepovací reflexní proužky zvyšující bezpečnost a zvýrazňují vzhled motorky. Po dopadu světla je světlo odraženo zpět. Možno použít na ráfky skútrů až po ráfky endur. Fólie je vysoce poddajná a lze bez problémů polepit i malé poloměry (cca 12cm). Šířka proužku 7mm a sada obsahuje návod na lepení a délku na obě strany dvou kol do 17". Při potřebě nalepení na větší kola uveďte toto do emailu.

Cena za sadu: 155Kč (+60Kč poštovné)

Nabídka v barvách:
červená
modrá
bílá
žlutá
oranžová
zelená