Obsah fóra gsxr.wz.cz gsxr.wz.cz
Fórum o suzuki motorkách

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam jezdcůSeznam jezdců   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prodej dílů na GSXR 750w 92

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Náhr. díly - PRODÁM
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NIKO
Site Admin

PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2007 9:33 pm    Předmět: Prodej dílů na GSXR 750w 92 Citovat

Od příštího týdne bude k dispozici celkem dost dílů z GSXR 750W 92 rok. Nechávám si motor,karbce a pár drobností,jinak vše včetně platných dokladů je k dispozici. Chtěl bych to rozprodat po nějakých logických funkčních celcích,případně celé naráz. Prodávat třeba samostatně pružinu ze zadního centrálu se mi moc nechce Surprised (jeden to už po mě dnes chtěl) Kdo byste něco potřeboval dejte vědet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chooki

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2007 3:03 pm    Předmět: Citovat

mas zadne koleso ? zhoduje sa dizajnom s gsxr '89 ? musia sa robit nejake upravy aby pasovalo na model 89 ?
aka by bola cena a odkial si .
dik.
Peter
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 4:58 am    Předmět: Citovat

chooki napsal:
mas zadne koleso ? zhoduje sa dizajnom s gsxr '89 ? musia sa robit nejake upravy aby pasovalo na model 89 ?
aka by bola cena a odkial si .
dik.
Peter
Čau Peťo, kolo GSX-RW do své moto určitě dostaneš, designově je velice podobné. Nevím jak je to s vyložením brzdového kotouče, ale vyřešit se to dá poměrně v pohodě. Upravit respektive vyměnit se musí následující: unašeč rozety a pouzdro pod řetězové kolečko, ideálně z modelu "L" - 1990 (to kvůli většímu vyložení řetězu), záchyt reakce brzd. třmenu se musí vytvarovat kolem širší pneu, nebo rovněž použít z novějších modelů. Podle mě kolo bude sedět s původními distančními kroužky bez úprav - nevím to ale na 100%... ale i kdyby ne, není nic složitého usadit kolo, šířku kroužků změřit a nechat je vyrobit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Misa.vali

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 2:38 pm    Předmět: Re: Prodej dílů na GSXR 750w 92 Citovat

NIKO napsal:
Od příštího týdne bude k dispozici celkem dost dílů z GSXR 750W 92 rok. Nechávám si motor,karbce a pár drobností,jinak vše včetně platných dokladů je k dispozici. Chtěl bych to rozprodat po nějakých logických funkčních celcích,případně celé naráz. Prodávat třeba samostatně pružinu ze zadního centrálu se mi moc nechce Surprised (jeden to už po mě dnes chtěl) Kdo byste něco potřeboval dejte vědet.

zrovna motor sháním..SadSad
NIKO
Site Admin

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 2:40 pm    Předmět: motor Citovat

Ahoj Miso,pamatuju Te z mistnosti na Lide.cz :)motor bohuzel k prodeji nemam,mas s tim svym neco vazneho?
Misa.vali

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 3:15 pm    Předmět: Re: motor Citovat

NIKO napsal:
Ahoj Miso,pamatuju Te z mistnosti na Lide.cz :)motor bohuzel k prodeji nemam,mas s tim svym neco vazneho?

no brácha se mi projel bez oleje a začalo v něm něco mlátit,ptal sem se jednoho borca,naco to vidí a on mi říkal,že v nejlepším případě to bude na vačce+ ventily...ale ostatní mi vykládají,že to vypadá tak na komplet Go motoru a to by vyšlo na nehorázný peníze..to raději zkouším sehnat jinej motor...ptal sem se dalších známích,jestli do rámu z 91ního dám novější motor a borec mi říkal,že do roku 96 jsou zhrubat y rámy stejný,tak že by to nějak šlo..ale nevím,tak zkouším všechny fora a snažím se zjistit co nejvíc..jojo,na lide.cz ještě chodím,akorát pod jiným nickem Wink Wink
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Náhr. díly - PRODÁM Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: