Obsah fóra gsxr.wz.cz gsxr.wz.cz
Fórum o suzuki motorkách

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam jezdcůSeznam jezdců   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

zraz - stretko ? GSXR , youngtimer
Jdi na stránku 1, 2  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Pokec o motorkách
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chooki

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 11:40 am    Předmět: zraz - stretko ? GSXR , youngtimer Citovat

Tak ma napadlo, aj v ramci propagacie tohto fora a a poznania sa majitelov gsxr a podobnych strojov, usporiadat nieco ako stretko, alebo minizraz majitelov starsich GSXR, pripadne Banditov, GSX (F, ES atd), GS...
Mohlo by to byt napriklad niekde v chatovej oblasti, predstavujem si, ze pride tak mozno 10-15 ludi max...niekde napr. pri Brne prip. dalej v CR, vidim, ze vela ludi je tu z moravy...Termin niekedy kveten-cerven 2008..
Pripadne aj ludi s inymi starsimy motorkami (FZR, ZXR, CB)..
Co si o tom myslite ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 11:15 am    Předmět: Citovat

Čau Peťo. Sraz místních "fóristů" není vůbec špatný nápad. Jen bych to možná zkusil uspořádat u vás na Slovensku, což by mohla být pro většinu moraváků daleko atraktivnější lokalita než dědinama a mizernýma cestama přecpaná Morava nebo Čechy. Mohlo by se to spojit s nějakým zajímavým výletem nebo něčím podobným, pokud bude samozřejmě o takový slet zájem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
aifel202

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 11:48 am    Předmět: Citovat

Já bych jel!!!
Navrhni lokalitu.

Já Slovensko móóóc rád.
Já v zimě móóóc na Ski-Velká Rača
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
chooki

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 10:02 pm    Předmět: Citovat

ok...skusim rozhodit siete kde su ake chaty volne...moj kolega prenajima chatu (rodinny dom) na taketo akcie (cca 10 ludi) niekde pri trencine, tak to vyzera celkom realne
aifel202

PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 10:48 pm    Předmět: Citovat

A co toto? Idea Arrow
http://www.michal.sk/sk/index.html
Tady jezdíme s rodinnou každý rok.
Je to ŠPICA!!! Mr. Green
chooki

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 10:41 pm    Předmět: Citovat

Aifel...tak to skus objednat na nejaky vikend v lete, myslim patek-nedele..co myslis ? ked nas pride tak 5-8 alebo kolko tak to bude kludne stacit...uz som o tom pisal aj na slovenskom fore motoride, a ma par ludi zaujem...trosku ako riziko vidim, ze to vyzera byt na solidny penzion, vies aby nemali strach, ked im povies, ze chces par izieb pre motorkarov Smile
aifel202

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 11:05 pm    Předmět: Citovat

chooki napsal:
Aifel...tak to skus objednat na nejaky vikend v lete, myslim patek-nedele..co myslis ? ked nas pride tak 5-8 alebo kolko tak to bude kludne stacit...uz som o tom pisal aj na slovenskom fore motoride, a ma par ludi zaujem...trosku ako riziko vidim, ze to vyzera byt na solidny penzion, vies aby nemali strach, ked im povies, ze chces par izieb pre motorkarov Smile

Penzión je fakt solidní(supr)
Objednat si to asi bude muset každý sám.
Protože tento rok v termínu jarních prázdnin nemaj volnýg ani jeden pokoj. Tak jedem na lyže do Turčiánských teplic (hotelVelkáFatra) od tamtud to je na svahy kousek Wink
Čendina

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 2:13 pm    Předmět: Sraz gsxr na Slovensku Citovat

Tak do toho bych šla. Stejně motku už na Slovači parkuju, tak proč se nesdružovat....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aifel202

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 6:40 pm    Předmět: Re: Sraz gsxr na Slovensku Citovat

Čendina napsal:
Tak do toho bych šla. Stejně motku už na Slovači parkuju, tak proč se nesdružovat....

Tož paru dřistu na uvod:
Na čem hrkáš? Wink
Tak co? Kde? Kdy se srazíme?
Chtělo by to sem hodit pár termínů, ať se můžu zařídit, "BO" jsem "furt" na "šichtě"

Bylo by to fakt fajn, pár starých Gé-eSek, kol malé-velké fatry!
V sobotu jsem se vrátil z SK a bylo úúúúúžasně Cool
Čendina

PříspěvekZaslal: st březen 26, 2008 4:30 pm    Předmět: Citovat

Tak jako většina zdejších - na gsxr. Laughing 6-ce.

Kdy? Momentálně budu servisovat moto v ČR a koncem května jedu na jeden českej slet, takže s moto na Slovensku budu od 1.6., takže v tý době už je to volný.
Kde? Pohybuju se v okolí Partizánského a zabloudím i za vlastním barákem, takže výběr místa přenechávám na jiných. Mě je to jedno.
Doporučovala bych obec Harmanec, je v přímým sousedství kopce "Šturec", fajnový poježdění.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 6:58 am    Předmět: Setkání...? Citovat

Ahoj fóristi,
nějak nám to "stretko" upadlo v zapomnění, co vy na to? Myslím že je to docela škoda a jestli si to myslí vícero z nás, tak se hned ozvěte a něco s tím vymyslíme, čas letí.
Tož ať vám to všem pěkně jezdí a hlavně ať už tolik nechčije Very Happy
aifel202

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 12:01 pm    Předmět: Citovat

Jjjjjo.
V něděli jedu na 16dni, se dovolenkovat, ale potom bych valil.
Teď jsem sice po kreší, ale nějaký týden a motka by měla být v cajku.
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 4:10 pm    Předmět: Citovat

aifel202 napsal:
Jjjjjo.

Tak, díky za promptní reakci, ta akcička (pokud tedy bude) bude stejně velice komorní, myslím že víc než pět se nás tam nesejde, čili organizačně by to měla být pohoda.
Takže fajn pane, až se vrátíš, dej vědět, uvidíme jestli se ještě někdo chytí, pak to případně dohodneme na konktrétní čas a místo. Hlavně nám z dovči dovez dobré počasí Cool Apropos, jak se padá na Shark-Kátě odesrala to hodně? Přeju brzké uzdravení Wink
aifel202

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 5:36 pm    Předmět: Citovat

Zdendys UH napsal:
aifel202 napsal:
Jjjjjo.

Tak, díky za promptní reakci, ta akcička (pokud tedy bude) bude stejně velice komorní, myslím že víc než pět se nás tam nesejde, čili organizačně by to měla být pohoda.
Takže fajn pane, až se vrátíš, dej vědět, uvidíme jestli se ještě někdo chytí, pak to případně dohodneme na konktrétní čas a místo. Hlavně nám z dovči dovez dobré počasí Cool Apropos, jak se padá na Shark-Kátě odesrala to hodně? Přeju brzké uzdravení Wink

Na katušce to hodně bolelo Sad -gips, nitě, umělá kůže...........na chirurgii měli ze mě radost Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Jí to možná bolelo více než mě, bo ja su už na pár kusů štěrku pod kůží v poho, ale ona se asi neuzdraví...... Crying or Very sad Crying or Very sad
Uvidíme....... Wink
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 9:14 am    Předmět: Citovat

aifel202 napsal:
Na katušce to hodně bolelo Sad -gips, nitě, umělá kůže...........na chirurgii měli ze mě radost Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Jí to možná bolelo více než mě, bo ja su už na pár kusů štěrku pod kůží v poho, ale ona se asi neuzdraví...... Crying or Very sad Crying or Very sad
Uvidíme....... Wink

Ajaj, tak to je velmi zlé... takže s Káťou to vypadá tak nahnutě? To by byla ovšem velká škoda, přece jen takové moto v CZ není vůbec vidět Sad

Včera jsem byl na Slovensku na menší 460km inspekci, a všechno jsem našel na svém místě, včetně Harmaneckého priesmyku a Šturce, no a nebylo by od věci tento kopec zařadit do programu našeho srazu ( jak tady už dříve nastínila Čendina ), samo pokud bude Káťa ok.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Pokec o motorkách Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

Přejdi na: