Obsah fóra gsxr.wz.cz gsxr.wz.cz
Fórum o suzuki motorkách

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam jezdcůSeznam jezdců   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ventily starsich modelů

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Elzí

PříspěvekZaslal: po listopad 07, 2011 6:16 am    Předmět: Ventily starsich modelů Citovat

Ahoj potreboval by jsem radu ohledne ventilu kde se nastvuji vule jeste klasicky jemnym zavitem napr jako u 120. Muj problem spociva v tom ze tady neni jako prave treba u 120 na konci zavitu zarez pro plochy sroubovak ale misto nej je maly 4-hran. Hledal jsem uz ruzne na netu nejake naradi pomoci ktereho by slo nejak se vyporadat s timhle malym 4-hranem a nastvit vule, ale marne nic takoveho jsem nenasel. Muzete mi poradit jak to s timto 4-hranem delate vy, co k jeho uchopeni a otoceni nim pouzivate? Dik moc Zdenek
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prcek_cz

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 3:09 pm    Předmět: Klíč na seřízení ventilů. Citovat

Taky jsem to řešil,nejdřív jsem si nástroj vyrobil,pak jsem zjistil že funguje klíč na seřízení mušky na samopal "SA 58" a nakonec jsem koupil origo nástroj na Parts Depot( http://www.partsdepot.cz/index.php?curl=&mfg=Suzuki&partnumber=09917-14910&partsearch.x=40&partsearch.y=11&partsearch=naj%EDt+%3E%3E ) stojí 139,- Kč.
Prcek_cz

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 3:10 pm    Předmět: Klíč na seřízení ventilů. Citovat

0 Question
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: