Obsah fóra gsxr.wz.cz gsxr.wz.cz
Fórum o suzuki motorkách

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam jezdcůSeznam jezdců   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

GSX-R 1100, r.v. 95

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Pokec o motorkách
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
aifel202

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 12:28 pm    Předmět: GSX-R 1100, r.v. 95 Citovat

Zdarec!
Potřeboval bych radu s touto motkou.
Zamiloval jsem se do ní, a rád bych aby rozšířila zbírku mých yang timerů v garáži.

Díkes Exclamation

Naposledy upravil aifel202 dne po říjen 20, 2008 9:20 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 7:14 pm    Předmět: Citovat

Zdar Pane! Né že by tohle byla zlá moto, ale nechceš radeji popřemýšlet o 1100cc "olejáč"i? S tím je vetší zábava, páč to jede pořádně "vocpoda" a navíc je ta moto Kult. Z modelů s druhou generací rámu se mě nejlíp jeví mod. 1990 a ten taky u nás potkat v originále je věc asi tak obvyklá, jako kdyby si poslanci odhlasovali omezení imunity. Nebo je ještě možnost jít do starého dobrého "Slabside", který se ve verzi 1100cc dělal do r. 1988 a podle recenzí a testů vykazuje nejen menší hmotnost, ale i daleko lepší chování, než model s novějším typem rámu, který Suzuki představila v r. 1989... Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mototym

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 4:38 pm    Předmět: GSXR 1100 95 Citovat

Znám ten model dobře, mám 1993 a najeto 70 000. Ta motka v inzerci je komplet v originálním stavu,jen chybí drobnost a to nálepky na rámu s homologoci pro evropu ale to nic neznamená. Počítej s tím že brzdy jsou staršího data tak,že slabší proti dnešku. 'císlo rámu musí být vyraženo do vroubkované části rámu,žádná hladká ploška. Číslo motoru má vyvýšenej okraj na stranách a vzadu. Zkontroluj zadní tlumič,přepákování,brzdy a zda byl motor rozpůlen. Mnoho zdaru. Manuál mám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
aifel202

PříspěvekZaslal: čt prosinec 04, 2008 4:42 pm    Předmět: Citovat

Smůla!!
Byl jsem po havárce nějakou dobu imobilní, a když jsem se dal dokupy, tak prodejce už motku prodal..... Crying or Very sad
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Pokec o motorkách Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: