Obsah fóra gsxr.wz.cz gsxr.wz.cz
Fórum o suzuki motorkách

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam jezdcůSeznam jezdců   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ceny originalnich dilu?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Pokec o motorkách
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petan-gsx-r

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 11:01 am    Předmět: Ceny originalnich dilu? Citovat

Neorientujete se nekdo v cenach novych originalnich dilu? Potreboval bych ceny pro toto:

pravý přední blinkr
pravá páčka předni brzdy
páčka nožní brzdy
pravé víko motoru
pravá kapotáž horní a spodní
přední plexi
tlumič výfuku

Je to na GSX-R 750 SRAD 97

Předem moc děkuji, v Suzuce mi to nechteji rict...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GSX-Roll

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 1:07 pm    Předmět: Proč ne? Citovat

Nechápu proč by to říct nechtěli. vždyť je to potenciální kšeft. kde jsi ten požadavek měl? (ve které pobočce)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 7:23 pm    Předmět: trick Citovat

Tak takový dealer nestojí ani za to zvednutí telefonu a vytočení jeho čísla. Suzuki dnes funguje velice dobře a tam kde beru origo díly já, mě ceny říkají úplně automaticky, dokonce ikdyž je vědět nechci Very Happy
Pokud si chceš ceny zjistit sám, tady je link na on-line microfiche Suzuki: http://www.alpha-sports.com/suzuki_parts.htm Tady si nejdřív najdeš rok, pak model moto, který potřebuješ a nakonec konktétní díl. Po kliknutí na číslo dílu se ti zobrazí v dolní části onka i cena v USD, (web je z USA). Dále stačí přičíst k U.S. ceně +30%, převést na CZK a dostaneš orientační cenu u nás. Není to úplně na korunu přesná metoda, ale pro základní představu naprosto dostačující.
Ovšem jak tak sleduju tvůj seznam, tak blinkr-páčku brzdy-plexi seženeš z druhovýroby, kapoty bych se pokusil sehnat starší ale nerozlámané (nové budou asi pěkně drahé), stejně tak by to mohlo klapnout i s výfukem a na origo díly by nám tady zůstalo jen víko motoru a páčka nožní brzdy...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
chooki

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 8:25 am    Předmět: Citovat

zdendo, super link, pozeram tiez na to...inak ked sa da plexi z druhovyroby? mas nejake linky ? dik
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
chooki

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 2:33 pm    Předmět: Citovat

Nechcel som to tu rozvadzat, ale ja mam take skusenosti s auto-moto dielmi, ze pokial sa nechystas kupit si vec za niekolko 100tis., tak si pre nich absolutne nezaujimavy a v podstate nemaju ziadny zaujem s tebou jednat alebo ti nieco predavat.
Ja som napr. dnes rano volal suzuki predajcovi tu na SK, kolko stoji tachometrove lanko a zadne svetlo na moj bike..odpoved, ze mi dnes zavolaju, uz aj to je cudne, ze to nevedia zistit hned...samozrejme doteraz sa nikto neozval a uz to vidim, ze ked by som si to u nich objednal, tak to bude chodit pol roka...alebo v pondelok som pisal mail ceskemu vyrobcovi kapotazi...ziadna odpoved...takto to chodi aj s auto (tuningovymi) suciastkami, take kolesa som kupoval asi pol roka, aj tak mi ich nikto nevedel z nemecka doviezt (ani som ziadne nekupil), alebo hocijake ine veci sedacky, podlozky, co stoja par tisic...
Preto je dobre vediet, kde sa clovek moze obratit, pokial si chce nieco zohnat a podobne...
Zdendo, ty u akeho dealera objednavas ? Si s nim spokojny (terminy, ceny) ?
Mozno by nebolo od veci sem dat temu, kde by sa pisali vhodny predajcovia ND, pripadne skusenosti, atd...
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 7:07 pm    Předmět: Citovat

čus Peťo! Jeden link už ti poslal M!lioN do rubriky "Náhradní díly - Koupím"... a tady je další:
plexi MRA - zastoupení pro CZ: www.yacomi.cz
plexi PowerBronze - zastoupení pro CZ: www.xbikes.cz

Díly Suzuki beru v Suzuki-Humoto v Brně, kontakt najdeš tady. Z mého pohledu funguje objednávání a dodání dílů bezproblémově, v 90% případů dorazí díly k dealerovi třetí den od data jejich objednání.
chooki

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

Dik zdendo...pozrel som aj ten link od milion...ale tento yacomi je tiez dobry...aj ten nahon tacha tam je (390 kc), ten nas dealer mi nakoniec povedal cenu vyse 2000 Sk...ako sorry, ale to za bowden nedam Smile
Aj ta americka stranaka s tymu fishami je super...
Zdendo, kedy mas narodeniny alebo meniny ? Smile poslem ti nejaky darcek...fakt si mi dost pomohol Smile
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 7:04 am    Předmět: Citovat

Rozsáhlý sortiment druhovýrobních dílů německé firmy Motorrad Nielsen v CZ nabízí ještě firma Probiker, sice někdy je to s nima na delší dobu, ale některé věci se jinde sehnat nedají.

Peťo, dárky nejsou potřeba, já myslím, že předávání užitečných informací je smyslem tohoto místa Wink a teď, když se nám Admins zaloužili o takové hezké fórum to platí dvojnásob...
KOVAL

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 4:48 pm    Předmět: Citovat

petan-gsxr: jsem si ale jist že na toho Srada97 si stejně žádný z těch zmíněných dílů v suzuki neobědnáš,ba ani tu brzdovou páčku,pokud nejsi ovšem nějaký Róóčild nebo někdo vzhledem k cenám origo dílů Very Happy
jinak možná že takovou páku nožní brzdy a nějaké blinkry mám doma,musel bych dojít na půdu Very Happy ,páčku brzdy koupíš replikovou za 300,plexi ještě třeba www.ermax.cz,jo nějaký vejfucky pěkný třeba karbonový umim sehnat za rozumně třeba Shark nebo Mig a to i eventuelně homologovaný
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Pokec o motorkách Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: