Obsah fóra gsxr.wz.cz gsxr.wz.cz
Fórum o suzuki motorkách

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam jezdcůSeznam jezdců   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

KTM 620cc - Modrý kouř po výbrusu

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Motocykly jiných značek a typů než Suzuki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 8:07 pm    Předmět: KTM 620cc - Modrý kouř po výbrusu Citovat

Čau všichni.
Po repasi motoru na svojí KTM na mě čekal problém se kterým jsem se zatím nesetkal. Po ohřátí motoru, přesněji válce a hlavy, letí z výfuku modrý kouř - spaluje olej. Nesetkal se s tím někdo z vás? Já mám s EU jednoválcema jen minimální zkušenosti. Na moto je nový výbrus, nikasil, píst s kruhama, udělaný servis ventilových sedel + gufera. Odvětrání motoru je ok, v airboxu čisto a sucho. Vypadá to na kruhy, nevím jestli je šance že si sednou (po GO zatím najeto cca 40km) a tento jev zmizí nebo je to v pr... Samozřejmě přesnost a ovalitu, kterou se povedlo dosáhnout na válci po nikasilu jsem neměřil, což byla asi chyba...
Díky za případné tipy, či zkušenosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 8:07 pm    Předmět: Citovat

Vyjímečně si odpovím sám, pro případ, kdyby někdo v boudoucnu řešil podobný problém: v tomto případě bylo na vině příliš hrubé honování nicasilového povrchu válce, přeloženo do češtiny - práce byla buď odkláknuta, nebo ji dělal člověk bez potřebných znalostí (amatér) nebo došlo ke kombinaci faktorů výše uvedených. Oprava válce byla svěřena firmě Oulehla, předpokládám že tato si nechává nicasil dělat u jiných lemplů kdesi v CZ. Tak jako tak, po ujetí 1000km válec nenesl známky opotřebení, zato stírací kroužky už měly viditelně elipsoidní tvar. Opravdu není nad to, když se svěří práce profesionálům Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Motocykly jiných značek a typů než Suzuki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: