Obsah fóra gsxr.wz.cz gsxr.wz.cz
Fórum o suzuki motorkách

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam jezdcůSeznam jezdců   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Moja GSXR 1100 K '89 za 22.000 Sk

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Pokec o motorkách
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chooki

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 9:39 pm    Předmět: Moja GSXR 1100 K '89 za 22.000 Sk Citovat

No len tak pre zaujimavost sem hodim fotos mojej gsxr 1100, ktoru som kupil za 22tis. Sk pred 3 mesiacmi, aj s platnymi papiermy...myslim ze celkom fajn cena, STK som si uz vybavil novu, takisto prepis.. z fotiek je vidiet, ze je dost obuchana, a prevodovka je KO, vypadava dvojka, inac jazdit jazdi, celkom schopne, podla TP je skrtena (98PS) a asi nebude odskrtena, neviem...je plne funkcna, skoda predneho stitu, ktory je polamany a celu kapotaz som prichytil len na rychlo, kvoli prevozu domov, paskami, vyzera to strasne, ja viem...odvtedy som na nej nejazdil moc...este su k nej kompletne kapoty (boky, klin), ale uz sa kompletne odstrojuje, zostava vymenit prevodovka, ktoru uz mam vdaka zdendysovi, opravit kapoty, celu umyt, zohnat plexi stit, novy lak, bezna udrzba, filtre, olej, pneu su takmer nove, dam ocalunit sedacku, iny tlmic vyfuku...tieto veci by som chcel stihnut do buducej sezony, plus vychytat muchy, ktore sa urcite objavia...a potom postupne , ako bude cas a peniaze by som chcel riesit vykon, siroke kolo (5.5x17), a tak..ked budu uz aj technicke aj jazdecke skusenosti...

http://fotoalbumy.azet.sk/gsxr-1100/gsxr-1100-2/?i9=d3512660cf79
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
chooki

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 9:40 pm    Předmět: Citovat

mototym

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 2:37 pm    Předmět: Ceny dílů Citovat

Ahoj,čoveče ja se orientuji podle www.partsdepod.cz je to super,ale ted nezasílají,mají nějaké problémy. Ahoj Libor GSXR1100
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
chooki

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 9:23 pm    Předmět: Citovat

takze som tu po dlhom dlhom case spat...moc osm teraz nemal cas na net, dufam ze sa to zmeni ...
a teraz k biku :
prevodovka menena, motor ceknuty (diky mirku)
novy lak, kupene detailliky nove (stupacky, zavazicka, packy, dosticky, filter atd atd), plus bezna udrzba a moto slape v pohode...karbonovy tlmic vyfuku viper, potiahnute sedacky...celkovo som dal do nej mozno 15tis. Sk, co je v poho, vzhladom aj k cene za kolko som ju kupil...najazdene ma cca 105tis. km, tuto sezonu 4-5tis.km bez jedineho problemu, a to vacsinou chodim vypekat na pezinsku babu, snazim sa naucit prejst zatacky tak, ze davat koleno na zem (mam od toho este dost daleko).
Na jednom minizraze som dostal cenu za motorku s najvyssim poctom km na motorke Smile (na tachaci mam cca 99tis. minuly majitel jazdil bez lanka ku tachu).
Zvuk je neskutocna pecka, pri ubrati plynu striela, prska...deti vyskakuju z kocikov na ulici a okna praskaju Smile rovnako super je vykon, zrychlenie, tah, od najnizsich otacok az do 11-12 tis...ale to uz je peklo...par krat pri vacsom pridani plynu na trojku sa mi rozkmitalo pred.kolo navzdory tlmicu riadenia...buducu sezonu sa chcem naucit jazdit po zadnom, aj tuto som skusal, ale este si moc netrufam (moje predchadzajuce biky boli jawy a CZ, mal som aj jednu gsxr1100ku ale na nej som viac makal ako jazdil). Chcem ale radsej siroke rajdy, s tymito nemam taku istotu...
Max na jednotku cca 120, dvojku 170-180, trojku cez 200 ( ale netocil som fest), celkovo max na patku, kolko som najviac siel bolo daco cez 220, ale vietor uz bol neznesitelny, tak som to nechal tak..samozrejme mal som mozno pol plynu...
Zatial velmi velka spokojnost, klop klop...je to jedna z najlepsich veci, ake som kedy spravil, kupa tohto biku.
Zohnal som si zadne koleso 5.5-17 na 180-190ku pneu, mam siroke rajdy, a cez zimu sa moto odstroji, a spravi sa viac na strieeta, samozrejme so zachovanim povodnych veci na rame a zad. kapoty...moznost da do origa je pre mna prvorada...kolesa chcem lestit, a inu prednu masku...tiez chcem zvysit zadok a pretesnit motor, nakolko tento trosku tecie...rovnako zrepasovat tlmic riadenia..tiez pancierove hadicky na brzdy a s motorom asi nic...dalej uz len bizuteria (stupacky, drziak spz a podobne...jednoducho vychytavat detaily Smile

[img]http://img172.imageshack.us/img172/5332/snmka2[/img]
chooki

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 9:24 pm    Předmět: Citovat

chooki

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 9:30 pm    Předmět: Citovat

chooki

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 9:33 pm    Předmět: Citovat

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Pokec o motorkách Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: