Obsah fóra gsxr.wz.cz gsxr.wz.cz
Fórum o suzuki motorkách

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam jezdcůSeznam jezdců   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Montaz motoru - problem

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Motor
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chooki

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 11:43 pm    Předmět: Montaz motoru - problem Citovat

nazdar, mam taky problem...davam motor spat do ramu, je to rocnki 89, 1100 R, samozrejme...
a ako su vzadu na motore tie 2 dlhe sroby durch cez motor na ram...tak ten spodny srob ma taku vymedzovaciu podlozku na pravej strane, hlinikovu, priemer tak 2 cm a hrubu tiez tak 2 cm...viete co myslim...
no a ako som nahodil motor, tak tam skusam davat tu podlozky, ale ani za boha to tam neviem nasunut...skusal som ju ako prvy..nic...dotahujem dalsie sroby, aby si motor poriadne sadol...nic...vsetko som uz dotiahol ale s tymto neviem pohnut...nemate nejaku fintu ? Dik
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 11:13 am    Předmět: Citovat

Čau. Nepřehodil jsi náhodou zadní horní uchyty, pravý za levý? Zesílení se závity pro uchycení na rám má být zevnitř.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
chooki

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 5:11 pm    Předmět: Citovat

zdendo, to urcite nie, daval som si na to bacha, je tam na tych plieskoch vyrazene "L" a "R" .
inak ta podlozka tam evidentne chce, len chyba mi mozno par desatiniek mm a keby som ju mohol trochu klepnut kladivom, tak by mi to pomohlo, ale nie je tak ziadny priestor :/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: út březen 04, 2008 6:01 pm    Předmět: Citovat

Jasné Peťo... tak ještě jinak: když na rámu povolíš ten pravý plech, vložíš distanční váleček, prostrčíš dlouhý upevňovací šroub, dotahneš plech k rámu a nakonec upevňovací šroub?? To by mohlo vyjít, co říkáš? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: ne březen 09, 2008 9:59 am    Předmět: Citovat

Zdendys UH napsal:
Jasné Peťo... tak ještě jinak: když na rámu povolíš...

Čau Peťo. Omluva, že tady píšu nesmysly, žil jsem v domnění, že ta rozpěrka je na zadním horním šroubu, což je samozřejmě blbost Embarassed Motor jsem naposled měl venku v r. 01, takže zapomínám.
Nevzpomínám si ale, že by jsem s tím válečkem měl někdy problém ani na GSX-R ani na jiných motorkách... jestli je váleček origo a rám je rovný, pak by měl jít vložit v pohodě. Jediné co mě napadá, je zkusit ještě povolit osu kyvné vidlice a šroub přepákování zespodu na rámu, nevím jestli to k nečemu bude, ale nic lepšího teď asi nevymyslím Confused
NIKO
Site Admin

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 7:04 am    Předmět: Citovat

chooki zkontroluj jeste jednou zda mas vse tak jak ma byt dle manualu-ten valecek tam jde dat bez problemu,da se rici ze tam i po jeho nasunuti zustava cca 3 desetiny vule.Podle me jsi dal podlozku nekam kde byt nemela a motor mas zrejme mirne vyoseny?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Motor Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: