Obsah fóra gsxr.wz.cz gsxr.wz.cz
Fórum o suzuki motorkách

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam jezdcůSeznam jezdců   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SRAZY

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Návrhy/Otázky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
NIKO
Site Admin

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 9:08 pm    Předmět: SRAZY Citovat

srazy viz treba Pokec o motorkách-sraz youngtimer atd....priste zkus prosim te jako prvni variantu mrknout do fora zda to skutecne neexistuje...muzes pouzit treba funkci hledat,uplne zbytecne mazani-klidne to smaznete jak pises, toe prave to cemu se chceme vyhnout Twisted Eviln jinak kdyz se podivas do cestovani,vcera jsem tam napsal k cemu CEstovani skutecne bude slouzit.Dik za pochopeni
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GiXXerBoy

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 10:15 pm    Předmět: Citovat

No tak jestli si myslíš, že se budou všechny srazy a vejlety dávat do Pokecu o motorkách, konkrétně mě si nabídl čísi cizí příspěvek o výletu na Slovensku /což pro mě jako pro západočecha neexistuje/, tak v tom určitě bordel nebude Laughing Laughing Laughing Tím sem jen chtěl říct, že takovýhle téma by si zasloužilo VLASTNÍ POLOŽKU V OBSAHU FÓRA. Nebo ještě lépe, zkus se podívat na ostatní moto fóra. Tam bud maj jednotnej topic kterej se týká cetování, srazů, vyjížděk a výletů dohromady, nebo maj jedno téma pro cestopisy a fotoreportáže z cest a druhý téma pro klubový srazy a akce. Tim nikoho nechci nabádat jak má toto forum řídit, jen si myslim, že dávat nějaký srazy do Pokecu o motorkách je holej nesmysl z hlediska přehlednosti.
NIKO
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 3:21 pm    Předmět: srazy Citovat

GiXXerBoy napsal:
No tak jestli si myslíš, že se budou všechny srazy a vejlety dávat do Pokecu o motorkách, konkrétně mě si nabídl čísi cizí příspěvek o výletu na Slovensku /což pro mě jako pro západočecha neexistuje/, tak v tom určitě bordel nebude Laughing Laughing Laughing Tím sem jen chtěl říct, že takovýhle téma by si zasloužilo VLASTNÍ POLOŽKU V OBSAHU FÓRA. Nebo ještě lépe, zkus se podívat na ostatní moto fóra. Tam bud maj jednotnej topic kterej se týká cetování, srazů, vyjížděk a výletů dohromady, nebo maj jedno téma pro cestopisy a fotoreportáže z cest a druhý téma pro klubový srazy a akce. Tim nikoho nechci nabádat jak má toto forum řídit, jen si myslim, že dávat nějaký srazy do Pokecu o motorkách je holej nesmysl z hlediska přehlednosti.

Pokec jsem ti nabidl protoze tam uz vlakno o srazech existuje,z HLEDISKA PREHLEDNOSTI neni tedy nutno zakladat ted ani v blizke budoucnosti dalsi vlakno stejneho tematu nekde jinde.Todle je forum vztahujici se primarne a HLAVNE ke GSXR takze jak vypadaji ostatni vseobecna motofora neni dulezite pro vzhled naseho fora.Ver tomu ze kdybysme se chytali kazde rady jak vytvorit dalsi polozky na foru,bylo bych jich tu jiz vic nez 20.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Návrhy/Otázky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: