Obsah fóra gsxr.wz.cz gsxr.wz.cz
Fórum o suzuki motorkách

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam jezdcůSeznam jezdců   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pro příznivce "oldskool" bikes

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Vaše videa + fotky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 8:45 am    Předmět: Pro příznivce "oldskool" bikes Citovat

Právě dokončujeme renovaci jedné starší dámy - GSX 750E 1980 - a jestli někoho takové věci zajímají, je tady k dispozici několik foto:

http://img267.imageshack.us/img267/3394/dscn4435vx7.jpg

http://img341.imageshack.us/img341/7130/dscn4436yw5.jpg

http://img341.imageshack.us/img341/7116/dscn4437aa7.jpg

http://img57.imageshack.us/img57/9549/dscn4438me7.jpg

http://img267.imageshack.us/img267/1290/dscn4434tr3.jpg

...jak můžete vidět, na moto ještě chybí oba boční plasty a malá plastová lišta pod sedlem na pravou stranu... Dá se předpokládat, že takových moto v CZ moc nejezdí a lidi se o takové staré záležitosti moc nezajímají, nicméně, pokud by někdo z vás o nějakých dílech na tuto moto věděl, případně znal někoho, kdo stejnou moto vlastní, budu vděčný za každou info... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
chooki

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 12:37 pm    Předmět: Citovat

no nadhera...vyzera to fajnovo, ja mam rad tieto stare nahace, zial poradit tie neviem, kde to zozenies..
inac to robis na predja ? alebo len tak pre radost ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 2:12 pm    Předmět: Citovat

Čau Peter, samozřejme nespoléhám, že se tady najdou díly které potřebuju, všechno se snažím sehnat venku, ale zrovna tady s těma deklama se zatím nedaří... a občas se i tady najde nějaká zapomenutá moto, zrovna jako byla takhle GSX.
Na kšeft se to v CZ dělat nedá, nenajdeš moc lidí, kteří by byli ochotni za podobnou moto dát třeba 60-70k... dělám to pro radost, je škoda nechat tyto staré stroje vymizet a občas je potřeba si připomenout s čím ti Japonci začali dobývat svět Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
M!lioN
Site Admin

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 6:22 pm    Předmět: Citovat

Moc pěkná.. Doufám že ty díly seženeš, ale moc na výběr zrovna nemáš Crying or Very sad

Všechno jde, jenom malý děti se musí nosit...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
KOVAL

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 4:59 pm    Předmět: Citovat

Zdendys: kdyby ses nudilmám doma podobnej kousek vhodnej k renovaci,GS500E,čtyřválcovou,78rok tak nějak,takřka originál stav,onehdá jsem to koupil že se to jednou bude hodit třeba do obýváku,nemá to bohužel už žádné tp,tak ten rok jen tak odhadem co jsem kde k tomu dohledával podle toho jak vypadá,ale stejnej model jsem nenašel ani na nějakých těch stránkách s historii suzuki,tak nevim co to zas mám za raritu Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 5:14 pm    Předmět: Citovat

KOVAL napsal:
Zdendys: kdyby ses nudi lmám doma podobnej kousek vhodnej k renovaci,GS500E,čtyřválcovou,78rok tak nějak,takřka originál stav,onehdá jsem to koupil že se to jednou bude hodit třeba do obýváku,nemá to bohužel už žádné tp,tak ten rok jen tak odhadem co jsem kde k tomu dohledával podle toho jak vypadá,ale stejnej model jsem nenašel ani na nějakých těch stránkách s historii suzuki,tak nevim co to zas mám za raritu Shocked

Čágo chlape! Díky za nabídku, ale minulý víkend jsem se zmocnil GS 750E r. 1978, takže na pár let mám zase vystaráno. Ale určitě pošli foto, jsem na tu raritu docela zvědavý. Měj se O.K. Very Happy
Veselý Karel

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 10:20 am    Předmět: Citovat

Zdravim,
švagr má na prodej SUZUKI GSX 1100e 1983-4,je v celku hnusnym stavu(kosmetika).S TP a vším všudy....několik let nejezdila ale je seřízená a funkční.Jen ten hnusně olezlej stav Sad Foto dodám na http://xl1000v.webovastranka.cz/ )

Čest Karel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
aifel202

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 4:53 am    Předmět: Re: Pro příznivce "oldskool" bikes Citovat

Zdendys UH napsal:
Právě dokončujeme renovaci jedné starší dámy - GSX 750E 1980 - a jestli někoho takové věci zajímají.........

Krasávica!!!!
Také mám slabost pro uctihodné stroje.
Dlouho jsem nehrkal(syn,rodina,havárie), ale loni na podzim jsem koupil také stařenku, a chystám se jí uvést do původního stavu.
Snad se povede jako Tobě!!

GSXRider

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 11:04 am    Předmět: Citovat

Som rad ze viacerych zaujimaju starsie GSX.
Ja som asi pred rokom kupil GSX 750E 1982. Velmi sa mi pacila a bola dobra cena,lenze trebalo tam nalievat olej po 1000km az 2l. Nakoniec som zistil ze jeden valec je uplne zdevastovany. Nastastie som zohnal druhy motor na suciastky,takze motor je ok. Momentalne este chyba prestriekanie motorky. Tu je stara fotka z leta. Ked bude hotova,hodim sem novu fotku.

http://img149.imageshack.us/img149/3681/suzied8.jpg

Zdendys UH: Je to pre mna tiez pre radost. Inac pekne Ti leskne motor. Wink

aifel202: Ta Katana je tiez velmi pekna. Parada. Wink
aifel202

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 11:18 am    Předmět: Citovat

GSXRider napsal:
Som rad ze viacerych zaujimaju starsie GSX.
Ja som asi pred rokom kupil GSX 750E 1982. Velmi sa mi pacila a bola dobra cena,lenze trebalo tam nalievat olej po 1000km az 2l. Nakoniec som zistil ze jeden valec je uplne zdevastovany. Nastastie som zohnal druhy motor na suciastky,takze motor je ok. Momentalne este chyba prestriekanie motorky. Tu je stara fotka z leta. Ked bude hotova,hodim sem novu fotku.

http://img149.imageshack.us/img149/3681/suzied8.jpg

Zdendys UH: Je to pre mna tiez pre radost. Inac pekne Ti leskne motor. Wink

aifel202: Ta Katana je tiez velmi pekna. Parada. Wink

Dík za pochvalu mojí babičky!!!
Na Slovensku jsem jak doma, tak se někde v létě můžem srazit a dát pivo, řeč,........ Wink Wink

Za 14dni jedu do Turčiánských Teplic, ale autem, na dovču(SKi-další drahý koníček)
GSXRider

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 11:40 am    Předmět: Citovat

aifel202: Cez leto si mozme dat pivko ale az po jazde. Laughing
Ja sa chystam na leto do ciech na moto turu. Zevraj sumava je krasna.
Tak nech Ti sluzi babicka. Moja stara dostane mejkap a bude hotova. Smile

Aby som nezabudol,fotky starych GS a GSX:
http://www.thegsresources.com/index.htm
GiXXerBoy

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 4:57 pm    Předmět: Citovat

GSXRider napsal:
aifel202: Cez leto si mozme dat pivko ale az po jazde. Laughing
Ja sa chystam na leto do ciech na moto turu. Zevraj sumava je krasna.
Tak nech Ti sluzi babicka. Moja stara dostane mejkap a bude hotova. Smile

Aby som nezabudol,fotky starych GS a GSX:
http://www.thegsresources.com/index.htm

No jestli pojedš na Šumavu, tak určitě pojedeš přes Plzeň, tak bysme se někde mohli potkat, popřípadě bych tě kousek doprovodil, třeba do Klatov, rád bych viděl takovou klasiku Wink
GSXRider

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 10:40 am    Předmět: Citovat

GiXXerBoy: Jasne, ozvem sa. Smile

Zdendys: Otazka, spojkove lanko mas original? Mne sa to nepodarilo zohnat na slovenku. Prerobil som original,ale neviem kolko vydrzi a ide to dost tazko. Povodny je teflonovy. Vsimol som si ze mas inu pristrojovku ako ja. Tato verzia GSX ma multifunkcne kontrolky? Ja tam mam ukazovatel zaradenej rychlosti. Zaujimave. Ked vies, mozes mi odfotit tu pristrojovku? Dakujem. Smile

http://img142.imageshack.us/img142/6005/budikyql3.jpg
Zdendys UH

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 8:48 pm    Předmět: Citovat

GSXRider napsal:
Zdendys: Otazka, spojkove lanko mas original? Mne sa to nepodarilo zohnat na slovenku. Prerobil som original......

Čau kolego, tady je FOTO přístrojovky která se používala na GSX 750-1100 E v letech 1980-81, poslední modelový rok (1982) doznal u 750cc pár kosmetických změn (1100-ku designově předělali docela zásadně), což je právě tvůj případ. Změnila se přístrojovka, obdélníkový světlomet se změnil na kulatý, naopak hranaté tvary a černý lak dostala zpětná zrcátka a poslední změna, o které vím, bylo přidání dvou upevňovacích šroubů na víku ventilů, protože u původního prolíná olej zepředu kolem šachty rozvodového řetězu.

Lanko se nechá koupit buď originál u dealerů Suzuki (nevím jak u vás v SK), nebo duhovýroba, např. u německého Louise, nebo tady v CZ u Probikeru, já mám lanko z druhovýroby, je trochu delší (asi na vyšší řidítka) ale jinak s montáží problém nebyl a funguje dobře, jenom na zmačknutí spojkové páčky je potřeba docela síla, ale proti Hondě GL1000 je to pořád pohoda Smile Jak funguje spojka tobě?

Pls, autorizuj mě kontakt na ICQ (bos1127), kdyby bylo někdy něco potřeba probrat, bude to operativnější metoda. A omluva za kvalitu foto, fotil jsem teď večer pod zářivkou Very Happy
GSXRider

PříspěvekZaslal: po leden 21, 2008 11:04 am    Předmět: Citovat

Cau Zdendys. No pozeral som fotku tvojej pristrojovky,skoro to iste ako moja. Moja ukazuje aj teplotu oleja ale aj tak to neni presne. Mozno ze na tak staru motorku je to normalne. Co sa tyka motorky este tam je navyse na prednych tlmicoch proti ponaraniu taky piestik. Ked treba rychlo zabrzdit,tak tlmice sa neponoria nadoraz. Lanko som uz hladal vsade ale nikde nic,tak som musel vyrobit novy. Funguje dobre,len mne sa zdalo ze trochu vacsia sila treba na vymacknutie spojky. Asi aj to je normalne. Smile Necham to radsej tak. Uz sa Ti podarilo zohnat tie bocne plasty? Nedalo by sa to spravit z laminatu? Okopirovat original? Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra gsxr.wz.cz -> Vaše videa + fotky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: